Hakkımızda

Diru Terazi 2015 yılında kurulmuş olup günümüze kadar gelişerek ilerleyen merkezi İstanbul Esenyurt'da olan markadır. Yurtiçi ve Yurtdışı olarak 10.000'den fazla müşterisi ve yüzlerce çeşitten stoğu olan müşterilerine karşı uygun fiyat politikasını benimsemiş bir firma olarak www.diruterazi.net adresini hayata geçirmiştir. Firmamızın en öne çıkardığı ürünleri ise Hassas terazi satın al bölümündedir. Ürün kategorilerini oldukça geniş tutan firmamız tüm Terazi ürünlerini, kantar ve baskül ürünlerini satışa sunmaktadır.

Diru Terazi Müşteri memnuniyetini her zaman ön plana koyarak iş yaptığı için onlarca müşterisi diruterazi ile uzun süredir çalışmaktadır. Ürünlerinin bakımını ve teknik servisini üstlenen diruterazi, sattığı ürünlerin arkasında olduğunu her zaman göstermektedir. Diruterazi istanbul esenyurt hassas terazi fiyatları aramasını yapan insanlar için en uygun ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır.

Hassas Teraziler, Kantarlar, Basküller, Çengelli Teraziler, Vinç Tipi Kantarlar, Transpalet Basküller, Düz Basküller, Fiyat Hesaplamalı Teraziler, Bakanlık Onaylı Teraziler, Endüstriyel Teraziler, Kuyumcu Terazileri, Laboratuvar Terazileri, Platform Baskülü, Canlı Hayvan Kantarı, Ağır Hizmet Kantarları, Cep Tipi Hassas Teraziler, Mutfak Terazileri, Market Terazileri, Adet Sayım Terazileri, Katlanır Boyunlu Teraziler ve Daha bir çok ürün çeşitliliğiyle müşterilerine hizmet veren firmamız ayrıca Paketleme ürünleri, Para Sayma Makineleri, Çelik Kasalar ve Kemik Kesme Makineleri gibi alternatif ürünlerin de hizmetini sağlamaktadır.

Bizleri yakından tanıyın.

Takım Üyeleri

" Diru Terazi olarak müşterilerimize en hızlı, uygun fiyat politikası ile hizmet etmeyi ilke edinmiş bir firmayız. Türkiye'nin en iyi 5 tartım aletleri firmasından biri olmanın verdiği gururu yaşıyoruz. "

Cem TAŞÇI - Kurucu, Firma Sahibi

" Son 3 yılın parlayan firması olarak ön plana çıkan Diru Terazi kurucumuz Cem Taşçı önderliğinde yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. "

mustafa çobanlar

Mustafa ÇOBANLAR - Operasyon Müdürü

CEM TAŞÇI

Kurucu, Firma Sahibi
mustafa çobanlar

MUSTAFA ÇOBANLAR

Operasyon Müdürü